Neden Şahin Okulları

 • Adapazarı Özel Okullar
 • Adapazarı Özel Kolej

  Çünkü;

  ŞAHİN OKULLARI TEK BAŞINA UÇABİLEN, MUTLU ŞAHİNLER YETİŞTİRİR! Şahin Okulları; okul öncesi anaokulu eğitiminden başlayarak devam eden ve bir hayat boyunca hiç bitmeden devam edecek olan, bilgi ve beceriler edinerek kişisel gelişmişliğe ulaşma sürecine çocuklarımızı hazırlar. Kendine güvenen, bilimsel ve sanatsal olarak yüksek donanımlı bireyler yetiştirir. ŞAHİNLİ; hem ulusal hem de uluslararası platformlarda kendini ifade edebilir ve ülkesini, gelenek ve göreneklerinden kopmadan, farklı kültürlere hakim olarak, çağdaş duruşu ve lider vasfı ile temsil edebilir.

 • Anestezi Teknisyenliği

  Çünkü;

  ŞAHİN OKULLARI EŞSİZ BİR KAMPÜSE SAHİPTİR! Şahin Okulları; 19000 metrekarelik yemyeşil bir alan üzerinde, 14500 metrekare kapalı alana sahip, uluslar arası standartlarda, depreme dayanıklılık koşullarına uygun olarak, özel bir teknik ekip ile çalışılarak hazırlanmış gösterişli bir kampüse sahiptir. Şahin Okulları Kampüsü, öğrencilerimizin tüm akademik, sanatsal, sportif ve teknolojik ihtiyaçlarını giderecek şekilde, tüm sağlık ve güvenlik tedbirleri alınarak inşa edilmiştir.

 • Sakarya Özel Kolej

  Çünkü;

  ŞAHİN OKULLARI GÜCÜNE ERİŞİLMEZ BİR EĞİTİM KADROSUNA SAHİPTİR! Şahin Okulları, çocuklarımızı emanet ettiğimiz eğitim kadrosunu itina ile seçerek, branşlarında uzman eğitimcilerden oluşturur ve bir büyük Şahin ailesi olarak başarılarla bezenmiş yoluna, her geçen gün çıtasını daha da yükselterek devam eder!

  Çünkü;

  ŞAHİN OKULLARI ÜLKE ÇAPINDA BAŞARILARA İMZASINI ATMIŞTIR! Şahin Okulları, eğitime başladığı günden beri Sakarya ilinde akademik başarıları ile rakip tanımamıştır. MEB tarafından açıklanan tüm ülke okulları arasında listelenen sınav başarılarında; 34093 okul arasında 56., 30043 okul arasında 57. olarak yükselişine ulusal başarılarını katarak devam etmektedir.

 • Türkiyenin En İyi Koleji

  Çünkü;

  ŞAHİN OKULLARI YÜKSEK SEVİYEDE BİR YABANCI DİL EĞİTİMİ VERİR! Şahin Okulları, lisan eğitiminin önemini bilir ve yüksek seviyede bir İngilizce eğitimi verir. Bu yüzdendir ki; İngilizce eğitimi için özel tasarlanmış, teknik donanımı tam yabancı dil dersliklerinde, güçlü ve kalabalık, Türk ve yabancı uyruklu öğretmen kadrosu ile eğitime devam etmektedir. Uluslararası sınav ve gezilerle; hem teorik hem uygulamalı lisan eğitimi desteklenmektedir.

 • Sakarya Şahin Okulları

  Çünkü;

  ŞAHİN OKULLARI SANATSAL GELİŞMİŞLİĞE ÖNEM VERİR! Şahin Okulları, eğitim programı içerisinde, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirebilecek ufuklar açan etkinlikleri ön planda tutarak, sanatsal yoğunluğu fazla etkinlikler düzenler. Çocuklarımızı; Türk ve dünya kültürlerine hakim, estetik bakışı gelişkin, kendini ifade etme kabiliyeti yüksek bireyler olarak hayata hazırlar. Bunun için; okulumuz bünyesinde özel tasarlanmış, teknik donanımlı derslikler hazırlanmıştır. Sanatsal alanda başarılarımız artarak devam etmektedir.

 • Özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

  Çünkü;

  ŞAHİN OKULLARI BEDENSEL VE ZİHİNSEL GELİŞİMİ SPOR İLE DESTEKLER! Şahin Okulları; yeni kampüsü bünyesinde bulunan, teknik olarak yüksek donanıma sahip salonlarda, ihtisaslaşmış, uzman eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin bedensel gelişimlerini her geçen gün sağlıkla gelişmelerini sağlayarak tamamlamaktadır. Okulumuzda, çok amaçlı büyük spor salonu, küçük spor salonlarımız, dans ve bale salonu, yüzme havuzu; hem kapalı alanlarda hem de açık alanlarda sportif faaliyetler için bulunmaktadır. Teknik donanımlarımızın üst seviyede olması ve güçlü kadromuz ile; ülke çapında başarılarımız bizleri daha çok cesaretlendirmektedir.

 • Özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

  Çünkü;

  ŞAHİN OKULLARI DANIŞMA VE REHBERLİK HİZMETLERİNDE AİLE BİLİNCİ İLE ÇALIŞIR! Şahin Okulları; danışma ve rehberlik hizmetlerini profesyonel bir ekip ile gerçekleştirir. Velilerimiz ve öğrencilerimiz ile birlikte bir aile olduğumuz bilinci ile katılımcı, dayanışma içerisinde ve duyarlı bir hizmet verir. Her öğrencimiz, tüm öğretmen ve idari kadromuzunda içerisinde bulunduğu, psikolojik ve rehber danışmanımız önderliğinde oluşturulmuş bir rehberlik ağı içerisinde itina ile ve rutin olarak değerlendirilir. Velilerimiz ile görüşmelerde paylaşılarak; aile - okul dayanışması ile öğrencimizin hayata eksiksiz hazırlanması sağlanır.

 • Özel Şahin Okulları

  Çünkü;

  ŞAHİN OKULLARI DANIŞMAN ÖĞRETMENLİK SİSTEMİ İLE BİR İLK OLMUŞTUR! Şahin Okulları; danışman öğretmenlik sistemi ile her öğrencimiz ile özel olarak hem akademik hem de sosyal ve psikolojik olarak ilgilenen bir öğretmen görevlendirmiştir. Öğretmenimiz; velilerimiz ile yakın işbirliği içerisinde; öğrencimizin okul ve hayat başarısını destekleyerek, gelişim basamaklarını takip etmektedir.

  Okulumuzun bu özenli ve özverili çalışması ile; başarılı, hayata hazır, özgüvenli ve mutlu nesiller yetişmektedir…

 • Neden Şahin Okulları
 • Çünkü
 • Çünkü
 • Çünkü
 • Çünkü
 • Çünkü
 • Çünkü
 • Çünkü
 • Çünkü

Şahin Okulları Şahin Okulları'nın Başarıları

Şahin Okulları Fotoğraf Galerisi

Neden Şahin Okulları?

 • Beyaz Bayrak Projesi ( White Flag Project )