Eğitim Öğretim

Şahin Okulları; eğitimin her basamağında önce çocuklarımızın mutlu ve sağlıklı bireyler olarak hayata hazırlanması gerekliliği ilkesinden ayrılmadan yükselmeye devam etmektedir. Okulumuzda eğitim; MEB standartlarını sağlayarak, öğrencilerimizin bulundukları sınıf seviyesindeki akademik ihtiyaçları ve bireysel yetenekleri doğrultusunda eğitilmeleri gözönünde tutularak özel eğitim programları profesyonel ve uzman kadromuzla başarı ile sürdürülmektedir.

Okulumuzun branş derslerindeki başarılarının haricinde; yabancı dil - İngilizce eğitimi ayrıcalıklı ve titizlikle yürütülen yoğun bir eğitim programı ile güçlü kadromuzla, özel dersliklerimizde verilmektedir.İngilizce eğitimimiz ; yurtdışı sınav ve etkinlikler ile desteklenmektedir. Beden sağlığı ve sportif faaliyetlerin hayat başarısını destekleyen önemli bir unsur olduğunun bilincinde olan Şahin Okulları; hem teknik ekipman ve donanımları hem de ihtisaslaşmış, uzman eğitmenleri ile faaliyetlerine devam etmekte ve ulusal platformda başarılara imza atmaktadır.

Branş derslerimiz için okulumuz bünyesinde teknik açıdan tam donanımlı özel derslikler bulunmaktadır. Öğrencilerimizin; görerek ve deneyerek öğrenmeleri sağlanmaktadır. Okulumuz; tam gün, haftada toplam 40 saat olarak eğitimine devam etmektedir.Sınıf mevcutlarımız toplam 24 kişi ile sınırlandırılmıştır. Tüm branş ve sınıf öğretmenlerimizin seçiminde; itina ile çalışılmakta, eğitim kadromuz yıl boyunca birlikte ve uyum içerisinde özverili çalışmalarına devam etmektedir.

Şahin Okulları Şahin Okulları'nın Başarıları

Şahin Okulları Fotoğraf Galerisi

Neden Şahin Okulları?

  • Beyaz Bayrak Projesi ( White Flag Project )