ÖZEL ŞAHİN ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

Yazar: Kategori: Anadolu Lisesi
  • Yazı boyutu: Büyüt Küçült
  • Ziyaret: 187
  • 0 Yorumlar
  • Abone Ol
187

Şahinli olmanın ayrıcalığıyla büyüyen ve öğrenim sürecinden pek çok kazanımla ayrılan mezunlarımız, Şahin Okulları oditoryumunda gerçekleşen görkemli “Mezuniyet Töreni”yle  lise yaşamlarına veda ettiler.

Okul kurucumuz Prof.Dr.Gürsoy Alagöz, velilere ve öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada “Şahin Okulları, bir eğitim aşığı ve gönüllüsü olan sevgili babam Enis Alagöz’ün büyük fedakarlıklar ile attığı temeller üzerine kuruldu. Bu temeller sarsılmadan, ilkelerimizden ödün vermeden; yıllar içerisinde hem idari kadromuz hem de öğretmenlerimizin özverili çalışmaları ile ülke çapında ilimizi gururla temsil eden, lider bir okul olduk” dedi. 

Okul müdürümüz Mert Can’ın duygu düşüncelerini ifade ettiği konuşmasının ardından okul birincimiz Emirhan Bututaki  kütüğe plaketini  çaktı dereceye giren öğrencilere diploma ve ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.

Törenimize Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeki Toçoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Sayın Süleyman Dişli başta olmak üzere pek çok protokol üyesi katıldı. 

Öğretmenlerinden diplomalarını alan öğrencilerimiz sahnede kalarak müzik eşliğinde keyifli anlar yaşadı. Emeğin ,birliğin ve beraberliğin resmi çizildi.

Okulda düzenlendiğimiz törenin ardından idari kadromuz öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz West Western Premier Otel’de mezuniyet yemeği eşliğinde eğlendiler .

“Bir ülkenin geleceği o ülke insanlarının göreceği eğitime bağlıdır ”. Kurulduğu günden bugüne bu sorumlulukla binlerce öğrencisini bu ülkenin yarınlarına hazırlayan Özel Şahin Okulları bu sene de 2018 mezunlarını aynı duyguyla birer aydınlık meşale olarak yarınlarımıza  katacak olmanın  haklı gurur ve coşkusunu taşımaktadır.

 

#şahinokulları#özelşahinokulları#özelokul#eğitim#adapazarı#sakarya#türkiye#lise#ortaokul#ilkokul#anaokulu#şahintv#şahinsütüdyoları#şahin#kolej#öğretim#ders#ingilizce#pyp#ib#okuma#kültür#school#spor#başarı#ödül#tyt#ayt#bursluluk#üniversite#ösym#meb#başarıkanatlarımızınaltında#

 

Bu haberyi değerlendir:
0

Yorumlar

  • Henüz yorum yok. İlk yorum gönderen siz olun

Yorum yazın

Misafir Perşembe, 21 Haziran 2018

Şahin Okulları Şahin Okulları'nın Başarıları

Şahin Okulları Fotoğraf Galerisi

Neden Şahin Okulları?

  • Beyaz Bayrak Projesi ( White Flag Project )