Hayatımızı şekillendiren, geleceğimiz ile ilgili kararlarımızın temellerini attığımız yer; okulumuz… Ve yürüdüğümüz bu uzun yolun ilk adımlarını attığımız yer; okul öncesi eğitim yuvamız, anaokulumuz... Bize okulu, okumayı, öğrenmeyi sevdiren, araştırmayı, bedenimizi ve zihnimizi kullanmayı öğreten, yetenek ve zevklerimizi keşfettiren ilk eğitim yuvamız... Şahin Okulları bünyesinde, 5-6 yaş çocuklarımız için, ayrıcalıklı, yüksek donanımlı, başarılı ve mutlu bir okul öncesi eğitim sürdürülmektedir.

Çocuklarımız özbakım ve becerileri geliştirilerek, özgüveni tam, toplum içinde kendini ifade edebilen ve liderlik vasıflarına sahip bireyler olarak, profesyonel kadromuz ile hayata hazırlanmaktadır. Bu gelişim süresince; bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerle desteklenmekte ve içlerinde onlarla birlikte büyüyen bilim adamları, sanatçılar ve sporcular keşfedilmektedir.

Çocuklarımızın aile sıcaklığında, mutlu ve sağlıklı yetişmesi, sonraki eğitim yıllarında ve hayatlarının tüm aşamalarında başarı çıtalarını yükseltmektedir. Şahin Anaokulu; çocuklarımızı tereddütsüz emanet edebileceğimiz; güvenilir, sevgi dolu ve mutlu çocuklar yetiştiren bir eğitim yuvasıdır.

Şahin Okulları Şahin Okulları'nın Başarıları

Şahin Okulları Fotoğraf Galerisi

Neden Şahin Okulları?

  • Beyaz Bayrak Projesi ( White Flag Project )